„Baltvilla” viesnīcas lepnums – spa centrs un konferenču zāles

spa piedāvājumiJa nepieciešama daudzfunkcionāla viesnīca, „Baltvilla” ir atbilstošs variants – tajā atrodami ne vien numuriņi, bet arī konferenču telpas, kā arī spa centrs. Tādēļ, kad gribat rīkot konferenci vai vienkārši labi pavadīt laiku, šī viesnīca ir, iespējams, labākais variants.

JŪSU ATPŪTAI — SPA CENTRS

Atpūsties no ierastās rutīnas Jums noteikti palīdzēs „Baltvillas” īpašais spa centrs. Analizējot klientu dažādās vēlmes, spa centrs piedāvā vairāku veidu spa procedūras – romantiski noskaņotiem pāriem patiks spa centrs diviem, bet spa sejai vai ķermenim veiks konkrēto zonu aprūpi. Tādējādi tiek nodrošināts, ka spa centrs rada piedāvājumus, kas pieejami katram cilvēkam ar vēlmi izjust nebijušas izjūtas. Jums tikai jāizvēlas, kurš vai kuri spa piedāvājumi Jums liekas vispatīkamākie un jāierodas viesnīcā – spa centrs nodrošinās visu pārējo!

Uzzini vairāk- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/!

KONFERENČU TELPAS AR VAIRĀKU VEIDU IETILPĪBU

Konferences nav iespējamas, ja nav pasūtītas konferenču zāles. Šī iemesla dēļ „Baltvillā” iespējams īrēt skaistas un dažādi variējamas konferenču zāles ar visu vajadzīgo aprīkojumu un tehnisko nodrošinājumu. Pateicoties šo telpu dažādajiem izmēriem un konfigurācijas iespējām, „Baltvillā” var tikt rīkotas patiešām plaša spektra konferences – atvērtās diskusijas, lekcijas ar iekārtojumu teātra veidā, semināri ar „U” veidā izvietotiem galdiem un krēsliem u.c. Šo iemeslu pēc konferenču rīkošana „Baltvillā” ieguvušas labu reputāciju.

PAR KO NEDRĪKST AIZMIRST, LAI KONFERENCES IZDOTOS?

Nozīme ir konferences norises teritorijai. Šādā ziņā „Baltvilla” ir ļoti piemērota vieta, kurā organizēt konferences – teritorija atrodas 15 km attālumā no galvaspilsētas, taču tās apkārtne iepriecinās ar priežu audzēm un apkārt esošo mieru. Paralēli konferences telpai tiek piedāvātās arī izsmalcinātās maltītes un iespēja konferenču dalībniekiem relaksēties trenažieru zālē vai kādā no viesnīcas numuriņiem. Vēl viens atpūtas variants – spa centrs. Lieki piebilst, ka visas telpas, kur norit konferences, sevī ietver ērtas mēbeles un kvalitatīvas tehnoloģijas.

LAI IZDOTOS KONFERENCES, VAJADZĪGAS KONFERENCĒM PIEMĒROTAS TELPAS

Ja nav konferencei piemērotas telpas, nav arī konferences – tam piekritīs jebkurš. Dažādo izmēru konferenču istabas, kuras atrodas viesnīcā „Baltvilla”, nodrošinās ar visu, kas vajadzīgs. Taču konferences ir tikai viena no komponentēm, kas ietilpst „Baltvilla” piedāvājumā. Papildus jau visam augstākminētajam, konferences organizatoriem tiek piešķirta patīkama atlaide bāra telpas īrei. Kad darbs konferenču zālē beidzies, iespējama arī vīna degustācija. Jūsu ērtībai iespējams izmantot „All inclusive” komplektu, kurā iekļauta nakšņošana un pusdienas, launags vai vakariņas ar pievilcīgiem nosacījumiem.

Secinājums – ja Jums vajadzīga konferenču zāle vai arī šķiet vilinošs spa centrs, neaizmirstiet, ka „Baltvilla” to spēs piedāvāt. Dodieties uz vietni www.baltvilla.lv un iegūstiet informāciju par šīm iespējām jau tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *