Kā izvēlēties piemērotāko ātro kredītu?

Mūsdienās, kad dažādi izaicinājumi ir ikdiena, bieži tiek izmantoti ātrie kredīti. Ātrais kredīts var būt labs variants  situācijā, kad citu variantu nav. Ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

 

Aizdevuma noformēšanas noteikumi

Ātrais aizdevums var kļūt par atbildi dažādās situācijās, ja ņemsi vērā vairākus priekšnoteikumus.

 

Tev jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem

Nereti dzirdams jautājums – vai tiek izsniegts kredīts bez darba? Izvērtējot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne vien darba alga, bet arī citi regulārie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi oficiāli ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, turklāt tā ir pietiekama, lai spētu bez problēmām veikt kredīta atmaksu, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba. Uzzini vairāk šeit!

 

Tev jāatbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Vēl viens kritērijs, kas jāņem vērā pirms aizdevuma noformēšanas – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu. Taču joprojām ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

 

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izvērtējot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

 

Ātro kredītu priekšrocības

Pie daļas kredītdevēju pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc noteiktā termiņa būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem pieejami nav.

 

Bezmaksas kredīts ir lieliska iespēja saņemt vēlamo summu un nepārmaksāt ne centa. Tomēr jāņem vērā, ka krediti bez procentiem ir izdevīgi tikai tad, ja tiek atmaksāti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

 

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir vairāku kredītdevēju piedāvājumā, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko . Meklējot labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš , kā arī citas nianses.

 

Kā var noderēt kredītu kalkulators?

Kredītu salīdzināšanā noderīgs var būt kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators izsniegs informāciju, cik lielu summu būs jāatmaksā pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators sniedz tikai vispārīgu informāciju par aizdevumu.

Lai arī pie nebanku aizdevējiem bieži pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāpatur prātā, ka katrs aizdevums ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *