AKURATS.LV – PASĀKUMU INVENTĀRA NOMA

Vasara ir gadalaiks, kad vieni steidzas baudīt sauli, ballītes, dažādus pasākumus brīvā dabā, bet citi savukārt svētkus organizēt. Tas ir laiks, kad atpūtas industrijas uzņēmumiem darbu ir daudz un ir jāpiesaista dažādi nomas pakalpojumi. Ja vajadzīgs pasākuma inventārs, viena no iespējām ir ielūkoties Akurats.lv piedāvājumā.

Uzņēmums dibināts 2005.gadā un īsā laikā kļuvis par vadošo telšu un pasākumu aprīkojuma iznomātāju Latvijā. Uzņēmuma piedāvājumā , piemēram, nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma un bāra krēsli. Tātad – tā ir iespēja nomāt tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu.

NOJUMES UN TELTIS LIELIEM UN MAZIEM PASĀKUMIEM

Brīvdabas pasākumos var noderēt nojumes noma, kas ir efektīvs risinājums, jo laikapstākļus nevar paredzēt. Bet nojumes noma palīdzēs noorganizēt svētkus tā, lai tie būtu izdevušies neatkarīgi no jebkādiem apstākļiem. Akurats.lv nomā pieejamas vienpadsmit dažādu izmēru un formu teltis un nojumes. Tās var iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdu, gan arī bez tās.

Piedāvājumā arī dažāda veida teltis. Piemēram, zvaigznes telts noderēs tādos pasākumos, kā mūzikas festivāli, sporta spēles. Zvaigznes telts spilgtā krāsa un nestandarta forma labi izcelsies visdažādākajās vietās! Zvaigznes telts uzstādīšana ir vienkārša, bet efekts – ne tikai praktisks, bet arī spilgts un pamanāms.

GALDI UN BĀRA KRĒSLI TAVAI ŠĪS VASARAS KARSTĀKAJAI BALLĪTEI

Pieejama arī daudzveidīga galdu noma. Ir padomāts par dažādu pasākumu specifiku. Ikviens varēs piemeklēt savam pasākumam ērtāko un atbilstošāko inventāru.  Pieejami apaļie banketu galdi, stāvgaldi, gaismas un LED galdi. Klientu ērtībām pieejama ir ne ne vien galdu noma, bet arī to operatīva piegāde un uzstādīšana.

Svētkos var būt noderīgi arī bāra krēsli, kas iederēsies visdažādākajos pasākumos un vietās, piemēram, privātās ballītēs vai kafejnīcas atklāšanā. Akurats.lv sortimentā moderni bāra krēsli tumši pelēkā krāsā. Savukārt krēslu rāmis ir gaiši pelēks. Pateicoties to elegantajam dizainam, bāra krēsli iederēsies teju visos interjeros.

Lai šīs vasaras pasākumi paliktu atmiņā paliekoši un unikāli, to organizēšanā viennozīmīgi ir jāiesaista profesionāļi ar lielu pieredzi. Akurats.lv komanda ne vien iznomās, bet arī konsultēs un atradīs vispiemērotāko inventāru. Nojumes noma, zvaigznes telts, galdu noma, bāra krēsli un vēl citi risinājumi gaida Tevi pie Akurats.lv. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru, lai klientiem sniegtu pašus labākos risinājumus. Tiekamies šīs vasaras labākajos pasākumos!