Apaļie galdi palīdzēs dažādos svētkos!

Apaļie galdi minama kā līdzvērtīga alternatīva ierastajiem galdiem — apaļo galdu forma pasākuma vidi padara oriģinālāku.

Savukārt, lai apaļie galdi būtu ērtāki, to kājas ir regulējamas. Katru no apaļajiem galdiem iespējams izmantot līdz četriem cilvēkiem. Šo galdu virsma ir pelēkā krāsā, tādēļ tos iespējams izmantot pie dažādiem interjeriem. Ja vēlies savā sarīkojumā izmantot šos galdus, sazinies ar «Akurāts» darbiniekiem!

BANKETU KRĒSLI — SVARĪGA BANKETU KOMPONENTE

Banketu krēsli sniedz vairākus plusus: sēdēšana uz tiem ir patīkama, un krēslu izskats iekļausies jebkuros svētkos. Neraugoties uz to apjomīgo polsterējumu un izturīgo karkasu, banketu krēsli pārvietojami samērā vienkārši, kā arī, kad nepieciešams, tos iespējams salikt vienu uz otra. Tādēļ šis krēslu veids noderēs arī, teiksim, ballēs, ja sarīkojuma ietvaros zālē jāatbrīvo vieta. Krēslu izkārtošanu un novākšanu, kā arī piegādi nodrošina «Akurāts» darbinieki.

DAUDZFUNKCIONĀLA, KĀ ARĪ KVALITATĪVA BĀRA LETE

Bāra lete , kuru piedāvā uzņēmums «Akurāts», ir izmantojama vairākos veidos, jo tā veidota no vairākām daļām. Bāra lete tās gaumīgā izskata dēļ var tikt izmantota gan degustācijās, gan svinīgos pasākumos. To iespējams izmantot gan iekšā, gan ārā, ja tā novietota zem telts, kā arī, pieslēdzot elektrību, tās priekšpusi iespējams izgaismot, kas dos īpašu efektu tumšos apstākļos.

ATRAISĪTAI ATMOSFĒRAI DERĒS BĀRA KRĒSLI

Ja vēlies rīkot ballīti, taču apzinies — Tavā rīcībā nav pietiekami liels skaits krēslu, vērts zināt — šādās reizēs reāli palīdzēt var bāra krēsli. Tos var ātri uzstādīt, kā arī novākt. Bāra krēsli arī neaizņem daudz vietas, jo ir saliekami. Tāpēc tos ērti izmantot sarīkojumos, kuros sākumā plānota neliela pasēdēšana, bet pēc tam vajadzīgs pārveidot telpu, lai nodarbotos ar fiziskām aktivitātēm.

JAUNUMS — PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS

Piepūšamais dīvāns — sākotnēji attiecīgā frāze skan savādi, bet tas nav nekas neparasts. Izskata ziņā piepūšamais dīvāns atgādina klasiskos ādas dīvānus, turklāt to ir ērtāk pārvietot un kopt. Arī «Akurāts» piedāvā šadu mēbeli nomāt. Iespējams īrēt vienai, divām vai trijām personām paredzētus, trīs krāsu (pelēkā, baltā, oranžā) modeļus. Iespējams īrēt glītus, pieskaņoti baltus un oranžus galdiņus.

Iespējams redzēt, ka «Akurāts» piedāvā nomāt gan teltis, gan citas lietas; pieejami apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Ja gribi savā pasākumā redzēt augstas kvalitātes mēbeles, ienāc www.akurats.lv, lai vienotos par nepieciešamo lietu īri jau tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *