Atrast dāvanas ir vienkāršāk, kā nekad!

CB100380Dzimšanas dienas, valsts svētki, kāzu gadadienas un vēl tūkstoš iemeslu iepriecināt kādu cilvēku ar patīkamu pārsteigumu. Ko darīt, ja aptrūkstas ideju? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā.

Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs interesanti eksemplāri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Turpiniet lasīt zemāk un varbūt drīz arī Jūsu draugu ķermeni rotās interesants tetovējums!

Pērc dāvanu kartes šeit- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanu-kartes-davanu-vaucers!

IEPLŪSTIET CITĀ PASAULĒ!

                Iztēlojieties filmas “Zāģis” fragmentus! Atcerieties tās drūmās telpas, no kurām iespējams izkļūt tikai pašiem atjautīgākajiem? Escape Room Latvijā ir aizraujošs pakalpojums, kas piedāvā iejusties tamlīdzīgās – bailīgās un interesantās vidēs. Escape Room ir paradzēta divu līdz četru cilvēku komandai, kas, saliekot galvas kopā, centīsies atrisināt visas mīklas un uzdevumus. Ja arī Jūs ziniet cilvēkus, kas labprāt iesaistītos, ir vērts viņiem dāvāt Escape Room apmeklējumu!

TINTE + TETOVĒŠANAS LIETPRATĒJA PIEREDZE = ROTĀJUMS UZ ĀDAS

                Tetovējums – vienam neatņemama sastāvdaļa, citam kas neidomājams. Tetovējums kalpos kā lieliska skaistuma dāvana kā sievietēm, tā vīriešiem. Pirms tetovēšana tiek dāvināta citam cilvēkam, ir vērts atcerēties, ka:

Lai arī tetovēšana nereti tiek piekopta arī pie individuāliem māksliniekiem, tomēr tetovējums izdosies augstākas kvalitātes tieši salonā, kur tetovēšana ir profesionāla nodarbe nevis hobijs. Turklāt tetovēšana salonā būs drošāka, jo tur jebkurš tetovējums tiek zīmēts, izmantojot sterilizētus instrumentus un jaunus materiālus, līdzīgi kā pie zobārsta.

Tetovēšana ir iespējama tikai astopadsmit gadus vecām un vecākām personām, vai arī pusaudžiem, kas sanieguši 16 gadu briedumu un tetovējums tiek apstiprināts vecāku klātbūtnes laikā. Tetovēšana jaunākām personām ir nelikumīga.

Lai tetovēšana būtu pozitīvs pārsteigums, ir ieteicams painteresēties, vai tetovējums ir tas, ko jubilārs kāro.

Cilvēki nereti izvēlas kādu

svarīgu tematiku, lai tetovēšana radītu mazāku uztraukumu un tetovējums sagādātu prieku visu atlikušo mūžu. Pārliecinieties, lai Jūsu draugs būtu pilnībā pārliecināts par izdarīto izvēli!

TRAUKU IZDAIĻOŠANAS KURSI IESĀCĒJIEM

                Tetovēšana nav tas, ko meklējat? Izvēles iespējas ir iespaidīgas. Viena no tām – dekupāžas kursi. Kas ir dekupāžas kursi? Tās ir praktiskas mācības, kuru laikā profesionāla māksliniece izglītos interesentus, kā izmantot krāsas un vairāku materiālu detaļas, lai gaumīgi un interesanti izrotātu priekšmetus, kas darināti no stikla, koka vai keramikas. Dekupāžas kursi ilgst trīs stundas un notiek Rīgā.

ATLIEK TIKAI IEIET LIELAJĀ DĀVANU KLĀSTĀ!

                Dāvanu kartes ir firmas DāvanuServiss.lv specializācijas lauciņš. Gan tetovējums, gan paviesošanās Escape Room, gan dekupāžas kursi ir tikai maza daļa no visiem oriģinālajiem apsveikumu veidiem Dodieties uz www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā 1000 dāvanu idejām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *