Īstermiņa aizņemšanās

Ātro kredītu aizdevumi ir lielisks veids kā tikt ātri pie naudas. Gadījumos, kad nesanāk aizdevumu ātri atmaksāt, tad ir iespēja veikt šī kredīta summas pagarināšanu. Pagarināšanas maksa ir neliela, kas parasti sastāda ap 10% no Jūsu kopējās aizdevuma summas. Neskatoties uz dažādām ātro kredītu priekšrocībām, tiem ir arī savi trūkumi. Viens no lielākajiem ātrā kredīta trūkumiem ir tā aizdevuma procenti, kuri viennozīmīgi būs lielāki nekā patēriņa kredīta vai banku aizdevuma procenti. Tomēr šis trūkums atkrīt tiem, kuri aizņemas pirmo reizi, jo kā augstāk minēts, tad aizdevums ir pilnībā bez aizdevuma procentiem.

Svarīgi ir ņemt vērā to, ka ātrie kredīti ir aizdevumi uz īsu laika posmu, kas nozīmē to, ka visu aizdevuma summu būs jāatmaksā 31 dienas laikā. Tas ir ļoti īss laika posms, tāpēc pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāpārdomā savas iespējas tik īsā laika posmā aizdevumu atmaksāt. Tas arī ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc kredītu ņēmēji iekuļās aizdevuma parādos, jo pie aizņemšanās īsti neapzinās to, cik ātri nauda būs jāatmaksā. Tas noved pie dažādām sankcijām no ātro kredītu puses, piemēram, lietas nodošana kredītu reformā, vai parāda piedziņa caur tiesu.

Šādas situācijas Latvijā nav retums un ir izskaidrojams ar to, ka Latvieši nav gatavi šādām kredītsaistībām. Tas ir liels ātro kredītu trūkums, jo šie aizdevumi ir tik viegli pieejami, ka gandrīz jebkurš students, kurš saņem stipendiju, var aizņemties lielu naudas summu, bez skaidri zināma seguma, kā šo naudu atmaksāt.  Tomēr Latvijā ātrie kredīti vairs nav nekāds retums un nu jau kredītu ņēmējiem ir lielāka pieredze ar šāda veida aizdevumiem. Tas izskaidro augošās pozitīvās aizdevumu saistības kredītu devējiem ar ātro kredītu ņēmējiem. Neskatoties uz ātro kredītu mīnusiem, tiem tomēr ir daudz priekšrocības un pareizi rīkojoties, ātrie kredīti var būt ļoti noderīgi. Galvenais ir tikai atrast īsto brīdi, kad aizdevums ir tik tiesām nepieciešams, nevis aizņemties naudu katru reizi, kad tā ir nepieciešama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *