Kā rīkoties, ja vajadzīga OCTA apdrošināšana?

Apdrošināšanai ir vairāki plusi – tā ne tikai palīdz atlīdzināt nelaimes gadījumos radušos zaudējumus, bet arī dāvā papildus miera sajūtu. Dažādu variantu apdrošināšanu sniedz uzņēmums iizi.lv.

OCTA – apdrošināšana, no kuras motorizētu transportlīdzekļu īpašniekiem nav iespējams izvairīties

OCTA apdrošināšana obligāti nepieciešama katram motorizētam, satiksmē esošam pārvietošanās līdzeklim, tādēļ to var iegūt daudzviet, tajā skaitā vietnē iizi.lv. Iekuļoties ceļu satiksmes negadījumā jeb CSN, vainīgā transportlīdzekļa OCTA apdrošinātāji kompensē likumā noteiktos zaudējumus negadījumā iesaistītajiem, kas nav vainīgi pie negadījuma. OCTA kompensē radīto kaitējumu ne vien mantām, bet arī personām. OCTA polises atlīdzības limits ir 5 000 000 eiro (personai radītiem zaudējumiem), bet mantiskajiem zaudējumiem šī robeža ir vienu miljonu eiro.

KASKO spēj sniegt dažādu veidu priekšrocības

Iedomājies situāciju – pieejot pie mājas loga pamani, ka Tavu transportlīdzekli apskādējis lūztošs koks. Šādās un daudzās citās līdzīgās situācijās segt radušos zaudējumus piedāvā KASKO polise, kuru dažādās variācijās iespējams iegūt pie vairākiem uzņēmumiem. KASKO, atšķirībā no OCTA, nav obligāta, taču tā aptver daudz plašāku to situāciju klāstu, kad par bojājumiem tiek iegūta atlīdzība. KASKO iespējams pieteikt arī vietnē iizi.lv.

Iizi.lv savu pakalpojumu izmantotājiem piedāvā vairākas priekšrocības

Ienākot vietnē iizi.lv, top saprotams, ka šis uzņēmums rūpējas par saviem klientiem, jo bez dažāda veida pakalpojumiem iespējams atrast visu nepieciešamo informāciju, kas palīdzēs izvēlēties Tavām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Svarīgi arī, ka Iizi.lv pieejami gan tad, ja esi privātpersona, gan uzņēmuma vadītājs, tāpēc, kad tiek meklēta vietne, kur pieejami kvalitatīvi un daudzvedīgi apdrošināšanas pakalpojumi, Iizi.lv Tev varēs palīdzēt.

KASKO kalkulators ļauj noskaidrot, kur attiecīgais pakalpojums pieejams visizdevīgāk

Ievadot svarīgākos datus par automobili, teritoriju, kurā plāno to lietot un vadītājiem, KASKO kalkulators norādīs saistošākos apdrošināšanas piedāvājumus, kas pielāgoti tieši Tavai situācijai. KASKO kalkulators un tā izmantošana aizņem ļoti nelielu laika sprīdi, jo tas ir vienkārši pārlūkojams un saprotams, tāpēc vajadzīgās informācijas ievadīšana prasa vien dažas minūtes, bet informācija, ko saņemsi, būtiski atvieglos gala lēmuma pieņemšanu, kā arī ļaus ietaupīt. Šāds KASKO kalkulators pieejams iizi.lv.

Tavam auto nav OCTA polise? Šādos gadījumos nepatikšanas ir būtībā garantētas

Dažiem cilvēkiem šķiet, ka OCTA polise ir tas pakalpojums, kuru nenopērkot, varētu ietaupīt, bet tas ir aplami. Cilvēks, kura transportlīdzeklim nav OCTA polise, var iekulties pamatīgās nepatikšanās – par to tiek piešķirti divi soda punkti un sods no 85 līdz 120 eiro. Turklāt, izraisot CSN ar auto, kam trūkst OCTA polise, par radītajiem zaudējumiem vajadzēs maksāt no savas kabatas.

Vajadzīga apdrošināšana? Apmeklē iizi.lv un atrodi piemērotākos piedāvājumus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *