Kādi ir ātro kredītu izsniegšanas nosacījumi?

Neplānotas situācijas, kad svarīgi papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos gadījumos kāds ķeras pie iepriekš veidota uzkrājuma, taču, ja tāda varianta nav, jāatrod iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums, ko var noformēt internetā. Ātrais aizdevums ir noformējams salīdzinoši ātri – pieteikšanās notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Ātrais aizdevums visbiežāk tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem aizdevējiem, tādēļ ikviens var atrast savām prasībām atbilstošāko risinājumu.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOSACĪJUMI

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāņem vērā daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadu vecuma, taču joprojām ir kredītdevēji, kas kredītus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka gan, ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem aizdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par maz pieejamu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši liela daļa aizdevēju – lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos, kredītdevēji savus pakalpojumus piedāvā no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem.

Ik pa laikam izskan jautājums – vai tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Diemžēl liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

VAIRĀKI AIZDEVUMA VARIANTI KREDĪTŅĒMĒJU ĒRTĪBĀM PIE VIASMS

Šobrīd pieejami dažādi kredīti online, tādēļ ikviens var izvēlēties savai situācijai atbilstošāko risinājumu. Viens no aizdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Pateicoties tam, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apjomu kredīti online, aizdevējs kļuvis par plaši atzītu iespēju. Kredīti online pie ViaSMS dod iespēju aizņemties gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī tad, ja aktuālā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS ļauj aizņemties līdz pat 700 eiro uz vienu mēnesi. Jāņem gan vērā, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro apjomā. Aizņemoties atkārtoti, varēsi saņemt jau 500 eiro lielu aizdevumu.

Lielāku ieceru īstenošanai var noderēt kredīta aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Tā atmaksas termiņš – no 3 līdz 12 mēnešiem. Kredīta aizdevums noformējams bez laikietilpīgām formalitātēm no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Noformējot kredītu, svarīgi atcerēties, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat rūpīgi jāizvērtē arī sava maksātspēja.

ViaSMS var kļūt par labu variantu gan tad, kad vajadzīgs īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja vajadzīgs ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums nekļūtu par iemeslu problēmām, būtiski aizņemties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *