KONFERENČU ZĀLES ĪRE AR IESPĒJU ARĪ ATPŪSTIES

Baltvilla piedāvā plašas iespējas – te varat organizēt ne vien starptautiska mēroga konferenci, bet aŗi atpūsties ar ģimeni.

Pateicoties veselības centra plašajam piedāvājumam, Jūsu konference iegūs lieliskaas atsauksmes, jo pēc lekcijām apmeklētāji var doties uz sporta zāli vai apmeklēt SPA procedūras, kā arī, ja nepieciešams, kādu fizioterapijas nodarbību.

Plašāk par iespējām lasiet tālāk rakstā, kā arī šeit: http://riga.pilseta24.lv/zina?slug=konferencu-telpu-noma-quot-baltvilla-quot-5b293e5c9b/1780744!

 

RESTORĀNĀ VARAT PASŪTĪT PUSDIENAS

Restorāns Baltvilla sniedz teicamu kvalitātes, atmosfēras un cenas attiecību, kas ir būtiski kritēriji tad, ja tiek organizēta liela konference vai kāds cits pasākums. Restorāns Baltvilla ir piemērots dažādu svinību (kāzu, banketu, dzimšanas dienu u.c.) atzīmēšanai.Atbilstoši Jūsu prasībām tiks sagatavota ēdienkarte tā, lai ikviens viesis būtu labi paēdis. Ja pasākumu rīkojat vasarā, varat pusdienas pasūtīt arī terasē, lai apmeklētāji var izbaudīt veselīgo priežu smaržu.

 

TELPAS – VIENA NO BŪTISKĀKAJĀM KONFERENČU SASTĀVDAĻĀM

Konferenču telpas var būt ļoti dažādas, atšķiroties to platībai, telpā pieejamajam aprīkojumam, kā arī citiem parametriem. Baltvillā atrodas trīs dažādas konferenču telpas – lielākā no tām der pasākumiem, kuros piedalās līdz 100 personām, bet divas mazākās konferenču telpas ļauj uzņemt attiecīgi 25 vai 30 cilvēkus. Visas trīs konferenču telpas iespējams konfigurēt vairākos veidos, un tajās pieejams mūsdienīgs aprīkojums – projektori, skaņu sistēmas, ventilatori, kā arī citas iekārtas. Kā jau minēts iepriekš – varat pasūtīt ne tikai kafijas galdu ar uzkodām, bet arī pilnvērtīgas pusdienas.

 

“Baltvilla” būs piemērota ne vien semināru organizēšanai, bet arī dažādām procedūrām, kas uzlabos Jūsu veselības stāvokli.

 

TEIPOŠANA VAR PALĪDZĒT DAŽĀDU TRAUMU UN SASITUMU ĀRSTĒŠANĀ

Teipošana savu popularitāti ir ieguvusi relatīvi nesen, bet tas nemaina būtību – teipošana ir lielisks veids, kā tikt galā gan ar muskuļu, gan kaulu sasitumiem un traumām. Varētu šķist, ka teipošana paredzēta sportistiem, bet tā nav, jo tā tiek plaši izmantota arī citu profesiju pārstāvjiem. Patiesībā, nav nozīmes, kāda ir Jūsu darba sfēra, jo traumas var gadīties ikvienam, piemēram, sportojot vai pat vienkārši kāpjot ārā no transportlīdzekļa. Būtiski ir šādas traumas nevis ignorēt, bet gan laicģii doties pie ārsta, lai problēmu risinātu nekavējoties.

 

PATĪKAMU BAUDĪJUMU SNIEDZ SPA IESPĒJAS

SPA viesnīca sniedz patīkamu atpūtu masāžas un dažadu procedūru veidā. Varat izbaudīt aromātisko masāžu, masāžu stresa mazināšanai, klasisko masāžu, kā arī citus variantus. SPA viesnīca tās apmeklētājiem piedāvā arī dažāda veida SPA rituālus, bet, ņemot vērā, ka tepat atrodas arī viesnīca un restorāns, pēc tam, kad SPA viesnīca nobaudīta, varat turpināt atpūtu numuriņā vai arī nogaršot kādu gardu ēdienu vai dzērienu mājīgajā restorānā. Vasarā varat arī nopeldēties Baltezerā, jo viesnīcas teritorija sniedzas līdz pat tam.

 

SPORTA CENTRS PALĪDZ RŪPĒTIES PAR FIZISKO FORMU

Lai rūpētos par savu fizisko kondīciju, lieliski palīdz sporta centrs. Baltvillā esošais sporta centrs piedāvā daudzveidīgu aktīvo atpūtu, kā arī procedūras. Te tiek piedāvāta teipošana, vairāku veidu grupu, kā arī individuālās nodarbības, savukārt tiem, kuri vēlas trenēties bez trenera palīdzības, patiks trenažieru zāle. Ja vēlaties apmeklēt kādu nodarbību, piesakieties tai laicīgi, jo var gadīties, ka Jūsu vēlamais laiks jau ir aizņemts.

 

Lai arī kādas būtu Jūsu prasības, šī viesnīca spēs to nodrošināt. Ienāciet http://riga.pilseta24.lv/zina?slug=konferencu-telpu-noma-quot-baltvilla-quot-5b293e5c9b/1780744 un izlasiet vairāk!