Kredītu izsniegšanas noteikumi

Esi informēts no sākuma līdz beigām, zini arī, ko prasa no Tevis!

Pirmais, kas Jums jāpārbauda – vecums, kāds nepieciešams, lai varētu uzsākt sadarbību ar izvēlēto kredītu sniedzēju, jo to viņi var noteikt paši un tas vienmēr nebūs 18 gadi! Vēl dažas lietas, par kurām jāparūpējas laicīgi – nesabojāta kredītvēsture bez kavētiem maksājumiem, aktīvs bankas konts jebkurā no Latvijas bankām pēc paša izvēles un regulāri, stabili ikmēneša ienākumi, kas garantēs, ka tiešām spēsi atmaksāt visu noteiktajā laika periodā!

Tuvāks apskats kredīta saņemšanai

Lai saņemtu jebkādu kredītu, jums ir jābūt pietiekošiem ienākumiem, lai spētu veikt šī kredīta atmaksu. Ne visi aizdevēji jums prasīs tieši oficiālu darba vietu, bet pierādāmus ienākumus gan. Līdz ar to, paļauties uz reklāmu, kura saka, ka piedāvā aizdevumu bez darba vietas nebūtu ieteicams, jo ienākumiem ir jābūt jebkurā gadījumā.

Ļoti nozīmīgs faktors, ko apskata kredītu izsniedzēji, ir jūsu kredītu vēsture. Lai arī daudzi aizdevēji piedāvā kredītu ar sliktu vēsturi, tas nenozīmē, ka kredītu var saņemt, ja jums ir parādi. Pēc jūsu vēstures tiek spriesta jūsu riska pakāpe, no kā ir atkarīga kredīta piešķiršana un piemērojamā procentu likme.

Līdzās šiem noteikumiem ir arī citi noteikumi, kurus var izvirzīt aizdevēji. tie ir tādi kā:

  • Bankas konts kādā no Latvijas bankām.
  • Telefona numurs un e-pasts.
  • Jūs esat Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs.

Kā redzat, kredīta saņemšanai ir gana daudzi noteikumi. Taču šeit norādītie vēl nav visi noteikumi, ar kuriem ir iespējams saskarties, ja cenšaties saņemt kādus specifiskākus kredītus. Piemēram, investīciju kredīta saņemšanai ir vēl citi noteikumi, kuri ir paredzēti konkrētā kredīta izvērtēšanai. Tāpat ir arī ar daudziem citiem kredītiem, kuru specifika nosaka kādus papildus noteikumus. Līdz ar to, galvenais ir pašiem iepazīties ar konkrētā kredīta īpatnībām un attiecīgā aizdevēja izvirzītajām prasībām, kas var būt citādas kā pie citiem.

Tādi kredīti kā ātrie, var piedāvāt daudz vienkāršākus noteikumus kredīta saņemšanai, jo šie uzņēmumi ir vairāk tendēti uz klientu piesaisti un ilglaicīgu attiecību uzturēšanu. Līdz ar to, process un ierobežojumi, kā arī noteikumi var būt ļoti dažādi. Salīdzinot ar specifiskākiem un banku kredītiem, šie kredīti var būt krietni vienkāršāk saņemami. Noteikumi tiek pielāgoti attiecīga uzņēmuma darbības mērķim un politikai attiecībā pret klientu.

Jāsaprot arī tas, ka jo lielāku kredītu jūs vēlaties aizņemties, jo striktāki noteikumi ir tā saņemšanai. Katra iestāde kas izsniedz aizdevumus vēlas maksimāli nodrošināties pret iespējamajiem riskiem un tādēļ tiek veidoti noteikumi, lai šos riskus samazinātu. Tāpēc pirms pieteikties kredītam ir ļoti rūpīgi jāiepazīstas ar tā noteikumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *