Lieliskas kvalitātes preces Tavam bāram

Iekārtojot kafejnīcu interjeru, ikviens cenšās, lai ikvienam, īpaši pašiem prasīgākajiem, nekā netrūktu. Lai klients pilnvērtīgi atpūstos , ir vajadzīga ne tikai laba mūzika un ēdiens, bet arī praktiska bāra lete un augstas kvalitātes banketu krēsli.

Savukārt ērtāi atpūtai kafejnīcā noderēs piepūšamais dīvāns, kas aprīkots ar drošu neslīdošu pārklājumu, nodrošinās pret nelaimes gadījumiem. Savukārt apaļie galdi veicinās iespējas uzburt skaistu skatu gardiem ēdieniem katrai dienai, lai visi svinību apmeklētāji būtu apmierināti.

Pavārmākslas meistardarbus visiem viesiem palīdzēs prezentēt apaļie galdi arī Tavā ēstuvē

izrādīšanu, jo:

  • to uzkopšana neaizņem daudz laika;
  • tie ir ergonomiski un lēti ekspluatācijā;
  • tie ir droši un izturīgi.

Ergonomiskie banketu krēsli un izturīgais piepūšamais dīvāns ļaus ērtāk un praktiskāk pavadīt laiku ar sarunas biedru

Līdz ar bāra atklāšanu, uzņēmuma īpašniekiem ir jāsagādā 2 būtiskas lietas – banketu krēsli un piepūšamais dīvāns. Kvalitatīvie banketu krēsli un to iegāde ir ļoti nozīmīga, jo veicina labu atpūtu katram klientam un nodrošina lielāku prieku pasākuma laikā. Savukārt pagalmā piepūšamais dīvāns ar neslīdošu apakšdaļu palīdzēs ērti novietot to katrā bāra stūrī. Ja arī Tavai kafejnīcai jāizvēlas banketu krēsli vai piepūšamais dīvāns, ieteicams neaizmirst šādus aspektus:

  • izejmateriālu izvēle un to kombinācijas;
  • modifikācijas iespējas;
  • dizaina izvēle un saskaņošana ar kafejnīcas kopējo iekārtojuma stilu.

Plašāka informācija- http://akurats.com/lv/

Ietilpīgā un modernā bāra lete unlieliskie bāra krēsli attīstīs klientu atpūtu un praktisko bāra darbu

Labs sabiedrotais bāra attīstības veicināšanā ir bāra krēsli un bāra lete. bāra lete ir ne tikai papildinājums elementam
bāra krēsli”, bet arī rīks, kas veicina kafejnīcas:

  • estētisko un praktisko iekārtojumu
  • telpas veido ar lielisku iekārtojumu
  • telpas plašuma sajūtas palielināšanu.

Bāra lete tāpat kā bāra krēsli ieteicams izvēlēties atbilstoši bārastilam. Hipsterīgā kafejnīcā atbilstoša būs neliela bāra lete ar liela izmērauzraktiem, bet klasiskā bārā – ar mazākiemuzrakstiem vai bez tiem. Bāra lete ir patīkama atpūtas alternatīva, apmeklējot bāru, tāpēc, ja tiek sarūpēta bāra lete, ap to noteikti, ka pulcēsies cilvēki.

Padariet bāra uzturēšanu vienkāršāku ar precēm no piedāvājuma! Te katram kafejnīcas veidam ievērojamā klāstā ir pieejamas visdažādākās interjera lietas, piemēram, bāra krēsli, ērtie apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un piepūšamais dīvāns! Apmeklējiet piegādātāju mājaslapā un veiciet pasūtījumu jau tagad!