Maināmie paklāji uzņēmumiem

Tādā gadījumā, ja esat atbildīgais par publisku telpu uzturēšanu kārtībā, tad Jums ļoti iespējams ir vajadzīgi tādi higēnas produkti kādi ir putu ziepju dozators vai gaisa atsvaidzinātāji telpām. Ja Jūsu apsaimniekotajās telpās ir liela klientu plūsma, tad Jums ir nepieciešami gumijas paklāji un tāds pakalpojums kā maināmo paklāju noma.  

NO DUBĻIEM JEBKURAS TELPAS SPĒS PASARGĀT GUMIJAS PAKLĀJI

Maināmo paklāju noma ir ērts pakalpojums tādām telpām, kur ir pielietoti praktiskie gumijas paklāji. Ļoti dubļainā laikā gumijas paklāji diez gan īsā laika periodā paliek dubļaini un tos ir nepieciešams bieži mainīt un iztīrīt. Uzņēmumi, kā pakalpojumu klāstā ir maināmo paklāju noma, to regulāri izdarīs, tādēļ Jums pašam nebūs jāuztraucas par telpu piestaigāšanu ar dubļiem. Vairāk lasi- http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss!

HIGIĒNAS PRODUKTI – VISĒRTĀK PIE EKSPERTIEM

 Higiēnas produkti šobrīd pieejami ļoti plašā izvēlē – no WC tīrītājiem līdz pat telpu atsvaidzinātājiem. Bet ne visiem telpu uzturētājam ir uzreiz saprotams, kādi tieši higiēnas produkti būs atbilstošākie – šādos brīžos jāmeklē ekspertu ieteikumi. Kā reiz uzņēmumu, kas ir ar lielu pieredzi apkopes jomā, piedāvājumā nerati būs ne tik vien konkrēti higiēnas produkti, bet arī šo produktu regulāra apkopšana un uzpildīšana. Tas ļauj būt drošiem, ka uzņēmums rūpēsies par to, lai higiēnas produkti viemēr būtu darba kārtībā.

HIGIĒNAS IEVĒROŠANA ĻOTI SVARĪGA TUALETĒS

augstas kvalitātes higiēnas produkti ir ļoti svarīgi labierīcībās un virtuvēs, kur cilvēkiem ir vitāli svarīgi visu laiku domāt par higiēnas prasību ievērošanu. Tādēļ šāda veida vietās ir noderīgs parocīgs putu ziepju dozators, kurš ne tik vien pilda savu pamatfunkciju, bet būs arī glīts interjera dizaina elements. Galvenais, lai putu ziepju dozators nepārtraukti ir uzpildīts ar tam atbilstošiem līdzekļiem.

PATĪKAMAI ATMOSFĒRAI – GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI TELPĀM

Tādā gadījumā, ja ir nepieciešami gaisa atsvaidzinātāji telpām, kas viegli sasmok, iegādājieties tādus atsvaidzinātājus, kuri paši visu laiku piepilda telpas ar svaigu smaržu. Tad, ja mehāniskie gaisa atsvaidzinātāji telpām ir jāpūš cilvēkiem pašiem, tas savukārt automātiskie gaisa atsvaidzinātāji telpām var tikt uzstādīti izpūst svaigumu ik pēc noteikta laika.

 Lai arī kāda veida higiēnas produkti Jums ir vajadzīgi – atrodiet tos pie profesionāliem ekspertiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *