Nopirkt dāvanu nekad nav bijis tik viegli

dāvanaDzimšanas dienas, valsts svētki, kāzu gadadienas un vēl tūkstoš iemeslu iepriecināt kādu cilvēku ar patīkamu pārsteigumu. Ko iesākt, kad visas Jūsu idejas ir izsmeltas? Atbilde nav tālu jāmeklē – dāvanu kartes. It īpaši, jo dāvanu kartes mūsdienās ir iespējams iegādāties ne tikai, ierodoties klātienē, bet arī internetā. Turklāt šim iemeslam ir izveidota arī īpaša vietne, kur Jūs atradīsiet teicamas dāvanu kartes un idejas priekšdienām. Jūsu sapratnei par to, cik dažādas dāvanu kartes pastāv, zemāk ir aprakstīti trīs interesanti piemēri – dekupāžas kursi, Escape Room, kā arī tetovēšana. Lasiet tālāk un iespējams drīz arī Jūsu draugu roku rotās pārdomāts tetovējums!

PĀRBAUDĪJUMI 2 – 4 CILVĒKU GRUPAI

                Iztēlojieties filmas “Zāģis” fragmentus! Atcerieties tās drūmās telpas, no kurām iespējams izkļūt tikai pašiem atjautīgākajiem? Escape Room ir vieta, kur ar draugiem var iejusties tamlīdzīgās – bailīgās un interesantās vidēs. Escape Room ir paradzēta divu līdz četru cilvēku komandai, kas, saliekot galvas kopā, centīsies atrisināt visas mīklas un uzdevumus. Ja Jūsu draugi dievina jautri pavadīt laiku, Escape Room būs ideāla dāvana viņiem!

MŪSDIENĪGS ZĪMĒJUMU TIPS UZ ĀDAS

                Iespējams, Jūs kādreiz ir ieinteresējuši zīmējumi uz ādas vīriem, kas brauc ar Harley-Davidson? Kā to panākt? Tetovēšana ir precīzs darbs, kā rezultāts ir tetovējums jeb Jūsu iztēles un meistara spēju apkopojums. Vārdi “tetovēšana” un “tetovējums” lielai daļai cilvēku asociējas ar nekvalitatīviem tintes zīmējumiem uz vectēva rokas, kas palicis tur kopš kara gaitām. Un tomēr tetovēšana ir sasniegusi jaunu līmeni, jo ir pieejami mākslinieki, kuru zīmēts tetovējums izskatīsies gluži kā glezna. Vienīgā atšķirība – tetovējums tiek veidots uz cilveka ādas, un tetovēšana notiek, smalkai adatai ievadot tinti ādas porās. Iespējams, tetovēšana var būt izvērsties par pārbaudījumu tikai adatas dēļ. Salīdzinājumam var minēt kādreiz tik ļoti populārās “košļenes”, kur katrā iepakojumā bija mākslīgais tetovējums. Tad tetovējums tikai bija jāsamitrina un gatavs! Žēl, ka īsta tetovēšana nav tik pašsaprotama, vai ne? Un tomēr cilvēki bieži atzīst, ka tetovēšana kā process var pat iepatikties. Un kāpēc ne, ja katrs tetovējums ir izdevies skaists? Ja arī Jums jau ir savs tetovējums, tad Jūs, visticamāk, piekritīsiet iepriekš rakstītajam, un tagad zināsiet, ka Jums ir lieliska iespēja parādīt arī gaviļniekam, ko nozīmē īsta tetovēšana uz savas ādas.

NODERĪGA DARBOŠANĀS AR IZTĒLES PALĪDZĪBU

                Protams, tetovēšana nav piemērota ikvienam. Turpretim jaunu prasmju apguve vienmēr ir vērtīga! Kā viens variants gan skaistuma mīlētājiem ir dekupāžas kursi. Dekupāžas kursi Rīgā iemācīs, kā simpātiski apgleznot stikla, koka un keramikas lietas, izmantojot dažādus materiālus. Dekupāžas kursi visvairāk pulcē un priecē tieši jaunās māmiņas un pusaudžu vecuma meitenes.

IENĀCIET ŠINĪ “DĀVANU GLABĀTUVĒ” JAU ŠODIEN!

                Dāvanu kartes ir firmas DāvanuServiss.lv specialitāte. Gan tetovējums, gan paviesošanās Escape Room, gan dekupāžas kursi ir ērti nosūtāmas dāvanas Jūsu tuvajiem gaviļniekiem! Dodieties uz www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā tūkstots dāvanu idejām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *