OCTA polisi iegādājies pie iizi.lv

octa poliseKatrs autovadītājs zina, cik cik svarīgi ir apdrošināt auto. Ja arī Tev aktuāla auto apdrošināšana, ieskaties iizi.lv piedāvājumā, kur iegādājama gan octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti var noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita.

Vairāk lasi-http://liepaja.pilseta24.lv/zina?slug=izdeviga-octa-polise-tavam-transportlidzeklim-fc88eef2ab/1565720!

OCTA LĪGUMU VEIDI

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek noteikta atkarībā no transportlīdzekļa veida, tipa, piederības (fiziskajām vai juridiskajām personām piederošie transportlīdzekļi), tā lietošanas mērķa (tiek izmantoti komercpārvadājumiem vai ne) un reģistrācijas vietas, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Būtiski piebilst, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Vēl viens auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta , taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis iegādāts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir vajadzīga obligāti. Kasko apdrošināšana sniedz to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas gadījumā. Kasko apdrošināšana pieejama ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas automašīnām.

Ja aktuāla Kasko polise, to iespējams iegādāties pie Iizi.lv. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, noderēs īpaši izveidotais iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators analizēs ievadītos datus un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja vajadzīga Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators katrā ziņā sniegs tādu piedāvājumu, no kura nespēsi atteikties.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā piecus gadus, uzņēmuma atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un strādā Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir labs variants arī tad, ja gribi apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti strādā komandā ar brokeriem, lai kopīgi rastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams vadīt un izvairīties no tiem. Katrs apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Ja nepieciešama apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko , kā arī citi apdrošināšanas varianti tieši Tavām prasībām. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators , kā arī citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošinātāja piedāvājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *