Pārtikas higiēnas apmācības- webapmaciba.lv

higiēnas prasībasMinimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā ir obligāta prasība ikvienam, kas darbojas pārtikas uzņēmumā. Piemēram, šī kursa apguve nepieciešama pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem , kā arī citiem pārtikas nozarē strādājošajiem.

Ja arī Tev aktuālas minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, viena no ērtākajām iespējām ir šīs apmācības iziet ar interneta starpniecību. Šādu opciju nodrošina Webapmaciba.lv. Webapmacība ir labs variants tiem, kuriem ir ierobežots laiks – pārtikas higiēna tur apgūstama ātri un tieši Tev ērtā laikā un vietā.

REĢISTRĀCIJAS NOSACĪJUMI

Webapmacība higiēnas prasības piedāvā apgūt par ļoti pieejamām cenām . Apmācības notiek online režīmā un tās noderēs ikvienam, kuram svarīga pārtikas higiēna.

Ja nepieciešams sertifikāts par apmācībām, kuru laikā apgūta pārtikas higiēna, pie Webapmacība to varēsi saņemt ātri un vienkārši. Taupi laiku un naudu – reģistrējies un saņem visus nepieciešamos materiālus, kā arī nokārto eksāmenu ātri.

Lai uzsāktu apmācības, veic reģistrāciju un veic apmācību maksu interneta bankā vai ar rēķinu. Pēc maksājuma veikšanas pa e-pastu tiks nosūtītas apmācāmiem dalībai paredzētās paroles. Maksājot ar rēķinu, apmācāmo paroles tiks nosūtītas uz norādīto e-pastu trīs darba dienu laikā.

KĀ NOTIEK APMĀCĪBAS?

Webapmacība gādā, lai higiēna tiktu apgūta rūpīgi un efektīvi – kurss sastāv no mācību materiāliem, starptestiem un eksāmena. Klientu ērtībām katram starptestam, kā arī eksāmenam ir apmēram divas stundas . Šo divu stundu laikā varēsi ērti veikt testu tik daudz reižu, cik paspēsi. Ja kārto eksāmenu vēlreiz, ņem vērā, ka katram jaunajam testam vai eksāmenam tiek ģenerēti citi jautājumi un atbildes. Nav divu vienādu testu vai eksāmenu – tas garantē, ka higiēna tiek apgūta vēl labāk. Apmācību laikā tiek apskatītas tādas tēmas kā pārtikas un personāla higiēna, pārtikas drošība, pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un citas.

 APMĀCĪBAS TEVI NEAPMIERINA? KOMPĀNIJA ATMAKSĀS NAUDU ATPAKAĻ!

Webapmacība sniedz 100 % garantiju – ja izietās apmācības Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem nav atbilstošas, Webapmaciba.lv garantē 100 % apmācību maksas atmaksāšanu.

Ja konstatēsi, ka apmācības nav Tev atbilstošas, 10 dienu laikā pēc apmācību pasūtīšanas sazinies ar kompāniju. E-pastā jānorāda firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā vārds un uzvārds, kā arī lietotāja vārds. Jāpaskaidro arī tas, kādēļ  apmācība neapmierina. Ja skaidrojums būs saprotams un atbilstošs, Webapmācības atmaksās par mācībām samaksāto naudu.

Ja vajadzīgs apgūt minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, Webapmacības būs labs variants. Pārtikas higiēna ir būtiska daudzviet – uzkrāj zināšanas par to modernā veidā,  Webapmacibas.lv. Webapmācības – laba izvēle tiem, kuriem sertifikāts par to, ka apgūtas minimālās higiēnas prasības uzņēmumā, nepieciešams steidzami. Kopā ar Webapmacibas.lv pārtikas higiēna apgūstama tikai dažu stundu laikā.

https://webapmaciba.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *