SMS kredīti un naudas aizdevums internetā ir īsziņas distancē

Medijos un publiskajā telpā bieži vien nākas saskarties ar jēdzieniem “SMS kredīti”, “naudas aizdevums” vai “kredīts bez ķīlas”. Tie ir naudas kredīti (kredīts bez maksas jeb 100% atlaidi komisijas maksai) ar noteiktu atmaksas termiņu, komisijas izmaksām un ikmēneša procentu maksājumu. Sabiedrības izglītošanas nolūkos par tiem, ir vērtīgi uzzināt atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par tiem: kā aizņemties naudu, un kā rīkoties situācijā, ja kredītus nav iespējams atmaksāt laikā.

Naudas aizdevums (SMS kredīti, naudas kredīti un kredīts bez maksas) var tikt iegūti jau neilgu brīdi pēc pieteikuma veidlapas aizpildīšanas: aizņemties naudu elektroniskā veidā – viss, kas nepieciešams, lai iegūtu “kredīts bez ķīlas”.

Vairāk informācijas- https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits!

Katrs piekritīs, ka ir patīkami izvēlēties pakalpojumus, piemēram, SMS kredīti, uzņēmumos, kam klientu intereses ir prioritāras. Saskaņā ar aptauju par iemesliem, kādēļ klienti izvēlas konkrētu kreditētāju, kā nozīmīgākos respondenti nosauca:

klientu apkalpošanas servisa līmenis;

sniegto risinājumu (kredīts bez ķīlas) vai produktu kvalitāte;

ieguvumi no komunikācijas ilgtermiņā, saņemot pakalpojumu kredīts bez maksas.

Aicinām patērētājus apzināties, ka individuālas sarunas laikā speciālists katram klientam izskaidros:

atbildīgas kredītņemšanas veidus;

aizdevumu (naudas kredīti) atmaksas pieejas;

kā rīkoties sitācijā, ja ir naudas aizdevums ir radījis sarežģījumus, lai veiktu laicīgu saistību noslēgšanu.

Aizņemties naudu var atbildīgi, izvērtējot savas iespējas veikt to apmaksu!

Datu drošība: neviens neuzzinās par Jūsu saistībām neatkarīgi no to veida (naudas aizdevums, SMS kredīti, kredīts bez ķīlas, kredīts bez maksas vai naudas kredīti); aizņemties naudu var arī bez galvojuma

Piesakoties pakalpojumiem “naudas aizdevums” vai “SMS kredīti” (arī zināmi kā kredīts bez ķīlas vai kredīts bez maksas) bez iepriekšējas pieredzes, to vienmēr piešķirs ar atlaidi komisijas maksai, bet, ja vēlaties to izvēlēties atkārtoti, jāliek aiz auss, ka paralēli iespējai aizņemties naudu un kredīta izmaksām var tikt piemērotas papildus izmaksas un/vai ikmēneša procentu maksājumu. Līdz ar to naudas kredīti ir jāizvēlas ar tādu atmaksas termiņu variantu, kas ir ekonomisks. Izvēloties aizdevumu ar ilgāku atmaksas posmu, saistību apmaksāšana ik mēnesi nesīs mazāk jūtamas izmaiņas Jūsu maka “biezumā”, bet īstermiņā – būs jāmaksā vairāk naudas.

Izvēlieties iespējas “naudas aizdevumus”, “SMS kredīti” un “naudas kredīti” izsvērti, izvērtējot savas iespējas atmaksāt pakalpojumus “kredīts bez ķīlas” un ”kredīts bez maksas” laikā! Pieņemiet pārdomātu lēmumu un iepazīstieties ar īpašajiem piedāvājumiem ViaSMS.lv jau tagad! Ieskatieties ViaSMS.lv mājaslapā un iepazīstieties ar padomiem, kā pārdomāti un izsvērti aizņemties naudu. Izvēlieties aizdevumus atbildīgi, ņemot vērā savas finansiālās iespējas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *