Vai Jums ir ienākusi doma, ka ir jāņem kredīts?

 

kredīts

 

Kredīti var izlīdzēt neparedzētās problēmās – nozīmīgi ir izvēlēties atbilstošāko veidu

Brīžos, kad gadās nokļūst tādā situācijā, kad ir vajadzīgs aizņemties naudu, parasti tiek izvērtētas dažādas iespējas, piem., SMS kredīts vai arī naudas kredīti bankā. Nav grūti samulst dažādajos finanšu terminos – SMS kredīts, kredītlīnija, kredīti patēriņam. Kā atšķirās dažādie kredītu veidi – uzziniet tālāk!

Atšķirīgi mērķi, visādi kredīti

Naudas kredīti šobrīd atrodami gan precīzām vajadzībām kā piemēram transportlīdzekļu iegādei vai mājvietas iekārtošanai, gan dažādām ikdienas vajadzībām. Pirmajā vairantā naudas kredīti būs piešķirti lielākā apjomā un pret kādu ķīlu, kas parasti būs tieši mašīna vai māja, ko Jūs par aizņemto naudu iegādāsieties. Otrā vairantā pēc tam, kad naudas kredīti ir iedoti, Jums nebūs jāatskaitās par naudas izlietošanu, bet izsniedzamās summas arī līdz ar to būs mazākas.

Internetā ir pieejami dažādu veidu kredīti

Šobrīd vairāku veidu kredīti ir saņemami tāpat tiešsaistē – virtuāli var veikt pieteikumu gan automašīnu aizdevumiem, gan lielāka apjoma naudas aizdevumiem un īstermiņa kredītiem. Pieprasīts kredītu veids ir ātrie kredīti, kurus izsniedz ar mazu atmaksas periodu. Šādi kredīti ir paredzēti tik vien īslaicīgu finanšu jautājumu atrisināšanai un izsniegtās summas ir mērāmas tik vien dažos simtos eiro.

Kredītlīnija – maksā tikai par to, cik tērē

Kredītlīnija turpretī ir citādāks kredīta paveids, kas dod iespēju izlietot tikai konkrētā laikā vajadzīgo naudas summu no piešķirtā aizdevuma limita. Lielākoties kredītlīnija tiek piesaistīta norēķinu kartei, un tādējādi kredītlīnija ļauj veikt norēķinus par pakalpojumiem vai precēm, samaksājot ar karti. Tomēr šobrīd arī interneta aizdevēju piedāvājumā ir pieejama noteikta apjoma kredītlīnija, gadījumam, lai tad, kad neparedzēti ir vajadzīga papildus nauda nebūtu jāņem speciāls kredīts, tādēļ, ka kredītlīnija nodrošinās, ka jāsamaksā ir tikai par konkrētās summas aizņemšanos.

Serviss klientu ērtībai – SMS kredīts

SMS kredīts būs gandrīz identisks naudas kredīts kā jebkuri ātrie kredīti, bet kredītu var pieteikt ar sms starpniecību. SMS kredīts lielākoties ir pieejams klientiem, kuri nav jauni kredītņēmēji un kādu aizdevumu jau ir atmaksājuši. SMS kredīts strādā tāpat kā īstermiņa aizdevums tiešsaistē – uz īsu termiņu iespējams aizņemties mazas summas. Galvenā atšķirība – lai veiktu naudas pieprasījumu, nebūs vajadzības iet tiešsaistē un SMS kredīts būs pieejams no jebkuras vietas. Vai Jums padomā ir ātrais kredīts vai kredītlīnija, noteikti aizņemieties apdomīgi, novērtējot Jūsu iespējas aizdevumu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *