Valodu kursi bērniem un pieaugušajiem!

valodu kursi RīgāPēc  darba tirgus pētījumiem, darba devēji augstu vērtē valodu prasmes un uzsver, ka angļu valoda bērniem jāsāk mācīt jau no pirmajiem dzīves gadiem. Tāpat tiek uzsvērts, ka, mācoties skolā,īpaši jāveicina svešvalodu mācīšanās procesam, jo pēc tam divas iespējas: valodu kursi vai profesijai atbilstoši angļu valodas kursi . Tātad, mūžizglītība jāuztver kā iespēja paplašināt prasmju apvāršņus. Par to arī iestājas mācību centrs New Horizons, kas nodrošina valodu apmācības dažādās vecuma grupās. Mācību centrs New Horizons jau 8 gadus īsteno 3 apmācību programmas: vispārīgie angļu valodas kursi, specifiski dažādu valodu kursi Rīgā– profesionāļiem un angļu valoda bērniem.

VALODU APMĀCĪBA IESĀCĒJIEM UN AR PIEREDZI

Mācību centrs New Horizons sniedz iespējas ikvienam, iegūt vai pilnveidot zināšanas, apgūstot trīs programmas: valodu kursi elektroniskā veidā, angļu valodas kursi jauniešiem un angļu valoda bērniem no četru gadu vecuma. Lai arī kāda veida īpaši valodu kursi, angļu valodas kursi vai  angļu valoda bērniem ir vajadzīgi, jebkurš mācību centrs, arī New Horizons, vec realizēšanu šādās sapratnes kategorijās:

  • Pamatlīmenis – tiek radīta teorētisko zināšanu bāze un novērstas psiholoģiskās bailes svešvalodas lietošanā;
  • Vidējais līmenis – nostiprina kompetences, par pamatu izmantojot plašāku terminoloģiju, lielākas grūtības pakāpes uzdevumus;
  • Augstākais līmenis – pilnīga valodas lietošana, spējot gan teorētiski, gan praktiski korekti lietot teikumus un gramatiku.

MŪSDIENĪGA NODARBĪBU VADĪŠANA VEICINA SASNIEGT TEICAMUS REZULTĀTUS

Pieredzes bagāts mācību centrs, kuru izvēlēties zināšanu papildināšanai, ir New Horizons. Šī mācību centra valodu kursi iesācējiem un profesionāļiem, angļu valodas kursi jaunajām māmiņām, kā arī angļu valoda bērniem paver iespējas palielināt izredzes darba tirgū. Jāatzīmē, ka mācību centrs New Horizons sniedz iespēju ikvienam novērtēt nodarbību kvalitātes līmeni, jo 1. nedēļa (neatkarīgi no programmas: angļu valodas kursi, valodu kursi vai angļu valoda bērniem elektroniskā veidā visiem apmeklētājam ir par brīvu! Tāpat jāuzsver, ka New Horizons īsteno mērķtiecīgu mācībuprocesu šādu iemeslu dēļ:

  • Apmācību vietā ir mājīga gaisotne;
  • Valodu kursi ir balstīti uz saziņas kompetenču veicināšanu;
  • Zinoši mācībspēki īsteno programmu tā, ka angļu valodas kursi un to saturs ir piemērots apmācāmo interešu lokam;
  • Nodarbību cikls “Angļu valoda bērniem” tiek īstenots izmantojot dažādas rotaļas un spēles;
  • Mācību centrs sekmē valodas kompetenču attīstīšanu papildus individuālajās sarunvalodas nodarbības individuāli ar pedagogiem.

Paaugstiniet savu konkurētspēju, sākot ar rītdienu! Ieskatieties www.nh.lv un izvēlieties atbilstošāko apmācību programmu Jūsu vēlmēm!New Hozions rosinās sasniegt vairāk! Apmeklējiet www.nh.lv un izvēlieties prasmju paaugstināšanu jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *